Oferta usługi

dodano: 18.05.2020
Agencja Analiz i Doradztwa Personalnego PSG oferuje usługę opracowaną w ramach projektu pt. „Opracowanie kompleksowego programu rehabilitacji pacjentów geriatrycznych z chorobami cywilizacyjnymi w warunkach dziennej opieki”. To propozycja innowacyjnego modelu rehabilitacji, służącego holistycznej poprawie stanu zdrowia osób w wieku senioralnym. Gorąco zapraszamy do współpracy osoby zainteresowane wdrożeniem modelu w swoich organizacjach.
 
Dlaczego warto wykupić możliwość wdrożenia?
 
 1. Model został opracowany przez multidyscyplinarny zespół specjalistów, dzięki czemu proponowana terapia w sposób wielowymiarowy oddziałuje na stan zdrowia pacjentów.
 2. Model cechuje się elastycznością, dzięki czemu możliwe jest dobieranie oddziaływań stosownie do stanu zdrowia pacjentów i wyrażanych przez nich potrzeb.
 3. Skuteczność terapii opartej na założeniach modelu została przetestowana empirycznie, co akcentuje wiarygodność i rzetelność proponowanych metod. Wśród pacjentów poddanych trzymiesięcznej terapii testowej, odnotowano poprawę w zakresie wskaźników biochemicznych (m.in. spadek poziomu glukozy we krwi), psychicznych (wzrost poziomu satysfakcji z życia
  i obniżenie symptomów depresyjnych, mierzonych kwestionariuszami SWLS i GDS) oraz fizycznych (wzrost wydolności fizycznej mierzonej za pomocą 6MWT i Skali Borga).
 4. Test terapii nie wykazał żadnych skutków ubocznych związanych z jej stosowaniem.
 5. Opinia jednej z uczestniczek grupy testowej, wyrażona podczas rozmowy z psychologiem na koniec terapii:
„Panie i panowie pokazali mi, że chyba nigdy nie jest za późno, żeby zadbać o siebie. Było bardzo miło, naprawdę bardzo miło. Trochę ruchu i człowiek czuje się lepiej. I trochę wśród ludzi, a to ważne dla nas. Chociaż oddech już nie ten, co kiedyś, to teraz chętniej wychodzę. I z sąsiadką
i sama czasami. Dla zdrowia. Jak człowiek wyjdzie, to też inaczej”.
 
Cena usługi:
 • Wdrożenie modelu w podmiotach obejmujących wsparcie do 20 osób – 600,00 zł brutto[1]
 • Wdrożenie modelu w podmiotach obejmujących wsparciem 21-50 osób – 3600,00 zł brutto
 • Wdrożenie modelu w podmiotach obejmujących wsparciem 51-100 osób – 5600,00 zł brutto
 • Wdrożenie modelu w podmiotach obejmujących wsparciem powyżej 100 osób – 7800,00 zł brutto

 

Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Osoba do kontaktu – Remigiusz Koc (remigiusz.koc@psg.edu.pl).
 
                                                                                                                                         
Zespół PSG
 
                                                                                                                                   
 

[1] Uwaga – promocja wiosenna „Pro Smart” skierowana do firm/instytucji obejmujących wsparciem do 20 osób. Do 21 czerwca 2020 roku cena pakietu wdrożeniowego wynosi 200,00zł brutto

POWRÓT

KONTAKT

Psychological Solutions Group
Agencja Analiz i Doradztwa
Personalnego

ul.Gdańska 105/4
85-022 Bydgoszcz

tel: 601 619 159, 601 832 653

e-mail: info@psg.edu.pl
Facebook

Znajdź nas na Facebooku!