12-godzinne Dzienne Domy Pobytu

dodano: 30.05.2023
 
Od czerwca nasze Dzienne Domy Pobytu wydłużają czas funkcjonowania do 12 godzin! To fantastyczna wiadomość, która umożliwia większej liczbie osób skorzystanie z oferty naszych Dziennych Domów Pobytu na ul, Długiej i Fordońskiej. 

 

 

Do tej pory placówki funkcjonowały od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Od czerwca br. wydłużony został czas działania Dziennych Domów do 12 godzin, dzięki czemu z usług bydgoskich DDP Virtus i Senectus skorzystać będzie mogła większa grupa seniorów. Zajęcia realizowane będą bowiem w grupie porannej – dziennej oraz drugiej grupie – popołudniowej. Dla uczestników każdej z grup przewidziano wyżywienie, w tym obiad.
 
Możliwość udziału w DDP w godzinach popołudniowych to doskonałe rozwiązanie dla osób, które w godzinach porannych mają zaplanowane inne aktywności lub zobowiązania. Co istotne, każdy z uczestników może elastycznie dopasować częstość udziału w zajęciach do swoich potrzeb. Seniorzy mogą zdecydować i zadeklarować, ile razy w tygodniu chcą uczestniczyć w spotkaniach DDP.  
 

Spotkania w grupach popołudniowych odbywają się od poniedziałku do piątku i mają formę zajęć ze specjalistami (m.in. z zakresu psychologii, fizjoterapii, terapii zajęciowej), gier i zabaw towarzyskich przy wsparciu opiekunów. Ponadto, uczestnicy DDP będą mogli brać udział bezpłatnie w różnych wydarzeniach kulturalnych, wycieczkach itp. Bycie uczestnikiem DDP daje także możliwość korzystania ze specjalistycznych sprzętów rehabilitacyjnych takich jak bieżnia, orbitrek, rowerek, drabinki itp.

 

Koszt udziału w Dziennym Domu Pobytu (zarówno w grupie dziennej, jak i popołudniowej) zależy od liczby zadeklarowanych dni uczęszczania do placówki w tygodniu. Wszelkie informacje na temat skorzystania ze wsparcia w ramach DDP uzyskać można pod numerem telefonu 601 832 653.

 

 

POWRÓT

KONTAKT

Psychological Solutions Group
Agencja Analiz i Doradztwa
Personalnego

ul.Gdańska 105/4
85-022 Bydgoszcz

tel: 601 619 159, 601 832 653

e-mail: info@psg.edu.pl
Facebook

Znajdź nas na Facebooku!