ReSKILL - rekrutacja do fazy wdrażania

dodano: 30.03.2023

 

Z początkiem kwietnia rozpoczynamy rekrutację podmiotów z branży meblarskiej do fazy wdrażania w projekcie "ReSKILL - metoda przygotowania MSP na zmiany rynkowe poprzez reskilling". W fazie wdrażania wziąć może 10 podmiotów z branży meblarskiej.
 
W ramach udziału w projekcie przedsiębiorcy uzyskują dostęp do platformy informatycznej umożliwiającej przeprowadzenie diagnozy kompetencyjnej pracowników z uwzględnieniem trendów w branży. Wraz z dostępem użytkownicy otrzymują także szereg narzędzi, instrukcji i przewodników do samodzielnego wdrożenia działań rozwojowych, z uwzględnieniem analizy ich kosztochłonności. W ramach udziału w projekcie przewidziano także szkolenie i doradztwo HR-owe m.in. z zakresu korzystania z platformy i przeprowadzania procesu reskilllingu w firmie.
Przypomnijmy, że reskillling to działania mające na celu przygotowanie kadry przedsiębiorstw do zmian wynikających z pojawienia się m.in. nowych technologii/automatyzacji, z uwzględnieniem ich dotychczasowego potencjału kadrowego
 
 
Do udziału w projekcie zaproszone są małe i średnie przedsiębiorstwa prowadzące działalność w branży meblowej (min. 1 rok działalności).
Więcej informacji i dokumenty rekrutacyjne są dostępne na:

 

http://www.psg.edu.pl/projekty/aktualne-projekty-2/reskill-metoda-przygotowania-msp-na-zmiany-rynkowe-poprzez-reskilling

 

Biuro projektu:

info@psg.edu.pl

 

POWRÓT

KONTAKT

Psychological Solutions Group
Agencja Analiz i Doradztwa
Personalnego

ul.Gdańska 105/4
85-022 Bydgoszcz

tel: 601 619 159, 601 832 653

e-mail: info@psg.edu.pl
Facebook

Znajdź nas na Facebooku!