O Nas

Działamy na rynku od 2009 roku. PSG to sprawdzony zespół skupiający trenerów, psychologów, specjalistów z dziedziny mediów, marketingu, kreowania wizerunku, ekspertów. Specjalizujemy się w realizacji projektów szkoleniowych i badawczych. Realizujemy projekty dla organizacji komercyjnych oraz instytucji publicznych. Mamy doświadczenie w realizacji projektów współfinansowanych ze środków UE.

Dysponujemy zestawem sprawdzonych, innowacyjnych, autorskich narzędzi badawczych (testy, kwestionariusze), metod szkoleniowych (m.in. gry diagnostyczno-symulacyjne, programy rozwoju kompetencji) oraz aplikacji internetowych, mających zastosowanie w obszarze szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Dbamy o Klientów, tworząc ofertę dopasowaną do ich potrzeb i realizując zlecenia zgodnie z uznanymi, międzynarodowymi standardami.

Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę obejmującą przede wszystkim: