ZAR – Startują szkolenia pilotażowe i warsztaty instruktażowe

dodano: 25.05.2017

Rozpoczynają się szkolenia pilotażowe oraz warsztaty instruktażowe, dzięki którym Zintegrowany Asystent Rozwoju (ZAR) zostanie poddany testowaniu w grupie docelowych użytkowników. To narzędzie wspierające kształcenie i rozwój osób dorosłych skierowane jest zarówno do użytkowników indywidualnych jak i do instytucji.

Przypomnijmy, że ZAR powstaje w ramach projektu „Nowe możliwości – lepsze perspektywy” i jest aplikacją wspierającą dorosłych w planowaniu rozwoju osobistego i zawodowego. Obecnie mentorzy rozpoczęli realizację warsztatów instruktażowych z zakresu wdrażania i użytkowania ZAR oraz pilotażowo przeprowadzają gry diagnostyczno-symulacyjne będące integralną częścią ZAR. Dzięki spostrzeżeniom i opiniom osób biorących udział w testowaniu, będziemy mogli zoptymalizować działanie aplikacji, by jak najlepiej spełniała ona swoje funkcje.